Brzdové trubky

Vyrábíme brzdové a palivové trubky (+ některé trubky řízení+) a trubičky na skoro všechny typy vozidel na profesionálním lisu brzdových trubek. Zhotovíme oba běžné typy zakončení (koncovek) brzdových trubek (průměr 4,75, 5 ,6 a 8mm). Dále prodáváme brzdové trubky v metráži, 3-vrstvé ocelové a měděné, holendry (koncovky) brzdových trubek, spojky a redukce.

Pro opravu vozidla na zvedáku nabízíme možnost zapůjčení hydraulického profi lisu,který umožňuje lisovat přímo na autě!

Servisům (autoservisům) nabízíme možnost zakoupit nejenom materiál, ale i přípravek na výrobu brzdových trubek (lis = lisovací přípravek pro výrobu brzdových trubek, pertlovací sada, souprava na brzdové trubky a jejich výrobu). Pertlovačka je možná ve 3 provedeních: 2xPROFI a HOBBY (více vysvětlíme po telefonu).

Sada na opravu brzdového potrubí obsahuje několik lisovacích koncovek, se kterými je možné vyrobit zakončení ve tvaru dvojitého trychtýře nebo ve tvaru hříbku.

 

Válcování konců brzdových trubek se snažíme provést v co nejkratším čase a pokud se jedná o malou zakázku (8 trubek), řešíme ji na počkání v případě, že je tak možné (více po tel. dohodě 602 431 712).


V příslušenství brzdových systémů máme: odvzdušňovací šrouby, zátky, holendry, hadice, klíče, kleště a rozdvojky na trubky. Ohýbání brzdových trubek lze řešit v ruce, jsou totiž měkké. Kdyby jste cokoli potřebovali, rádi Vám poradíme. Volejte. ;)

Pro palivové potrubí používáme plastové koncovky, které lze buď přímo, nebo přes hadici napojit na PA, nebo ocelovou trubku.

Ocelová trubka s plastovým potahem a měděnou výstelkou je od výrobce brzdových komponent firmy ATE.

Pokud je třeba, na exponovaných místech ji ještě dodatečně potahujeme další ochrannou vrstvou plastu.

Pro objednání volejte: 602 431 712.

Připravte si celkovou délku trubky, typ zakončení (klobouček nebo nálevka) a rozměr závitu na obou koncovkách.

Pozor některé vozy mají u trubek vlevo a vpravo jiné konce, aby se usnadnila montáž na lince!

Pokud si nejste jistí, rádi Vám poradíme telefonicky, nebo můžete trubku nafotit a zaslat E-mailem, taky zaslat jako vzor pro výrobu.

nofoto

Zboží bylo přidáno do nákupního košíku. Zpět k nákupu K objednávce

Děkujeme

Email byl úspěšně odeslán.

Zpět k webu